Nro Nimi (Sukunimi Etunimi) Seura
P9 3-ottelu
613 Olli Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
627 Matias Nieminen Asikkalan Raikas
632 Pyry Nieminen Asikkalan Raikas
634 Eric Rinne Lahden Ahkera
643 Roni Hynninen Hartolan Voima
647 Niko Halme Lahden Ahkera
661 Viljami Eronen Kärkölän Kisa-Veikot
682 Pauli Järvikylä Konneveden Urheilijat
687 Ilmari Laitinen Joutsan Pommi
692 Benedict Seppälä Joutsan Pommi
716 Jimi Pirttimäki Kärkölän Kisa-Veikot
T9 3-ottelu
641 Vilma Salo Hartolan Voima
689 Hilma Rustholkarhu Lahden Ahkera
705 Kiira Johansson Heinolan Isku
706 Celina Salonen Padasjoen Yritys
707 Eevi Hautaniemi Lahden Ahkera
708 Janni Savolainen Lahden Ahkera
711 Lili Halme Lahden Ahkera
712 Fiona Puolakanaho Kärkölän Kisa-Veikot
713 Neelia Inkinen Lahden Ahkera
722 Hilla Tuominen Lahden Ahkera
723 Enni Notkonen Lahden Ahkera
725 Olivia Miller Hartolan Voima
727 Madeleine Aalto Lahden Ahkera
729 Vilma Ryytty Lahden Ahkera
P10 3-ottelu
609 Markus Porvari Hartolan Voima
611 Eelis Hynninen Hartolan Voima
614 Juuso Tiihonen Kangasniemen Kalske
626 Tuhto Ojanen Heinolan Isku
633 Vili Haapasalo Lahden Ahkera
642 Veeti Yli-Talonen Sysmän Sisu
656 Oskari Mäenpää Lahden Ahkera
691 Teemu Rantalainen Heinolan Isku
T10 3-ottelu
615 Venla Vavuli Lahden Ahkera
628 Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera
630 Sofia Rinne Lahden Ahkera
635 Sofia Puolakanaho Kärkölän Kisa-Veikot
644 Neela Notkonen Lahden Ahkera
646 Alisa Rauhamaa Kärkölän Kisa-Veikot
652 Vilja Läderberg Lahden Ahkera
653 Jade Toivola Lahden Ahkera
660 Pirkko Järvikylä Jyväskylän Kenttäurheilijat
666 Ella Saalasti Jyväskylän Kenttäurheilijat
678 Jonna Romo Kangasniemen Kalske
683 Veera Reponen Joutsan Pommi
685 Senni Ohra-Aho Kangasniemen Kalske
696 Vilja Hautaniemi Lahden Ahkera
719 Fiona Flink Joutsa Pommi
P11 3-ottelu
619 Jerry Savolainen Lahden Ahkera
690 Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera
695 Akseli Helminen Lahden Ahkera
697 Joona Tuusjärvi Lahden Ahkera
698 Joona Nieminen Espoon Tapiot
T11 3-ottelu
612 Tinja Taipale Heinolan Isku
631 Emmi Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
638 Edith Rantala Lahden Ahkera
639 Isabella Aalto Lahden Ahkera
648 Viivi Kupiainen Hartolan Voima
665 Silja Ruutiainen Heinolan Isku
669 Sinja Johansson Heinolan Isku
670 Mariska Nykänen Lapinjärven Lukko
672 Bea Taipale Heinolan Isku
675 Ella Haapasalo Lahden Ahkera
P12 4-ottelu
668 Eetu Sirkka Joutsan Pommi
694 Miska Johansson Heinolan Isku
T12 4-ottelu
624 Milka Ukkonen Lahden Ahkera
655 Joanna Puukka Iitin Pyrintö
667 Jenna Tuomainen Iitin Pyrintö
681 Minttu Kaukonen Lahden Ahkera
684 Venla Läderberg Lahden Ahkera
686 Iida Luoma-Aho Iitin Pyrintö
688 Sohvi Laine Lahden Ahkera
693 Ilona Saarikunnas Lahden Ahkera
699 Leni Mantila Lahden Ahkera
700 Henna Termonen Lahden Ahkera
701 Saara Lahtinen Padasjoen Yritys
703 Nelli Pajula Jyväskylän Kenttäurheilijat
717 Jenna Lahtinen Joutsan Pommi
718 Hanna Mara Joutsan Pommi
P13 4-ottelu
618 Eemil Porvari Hartolan Voima
657 Eelis Snåre Lahden Ahkera
T13 4-ottelu
650 Juulia Inkinen Lahden Ahkera
651 Veera Koskinen Lahden Ahkera
658 Niina Hepo-Oja Kangasniemen Kalske
671 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö
673 Senja Roos Kärkölän Kisa-Veikot
674 Jenna Taipale Heinolan Isku
677 Pinja Ruoho Lahden Ahkera

© 2016 – Amptech Oy – Tuloslista 1.1.2.7 – 24.08.2016 21:53:38

Osanottajat pm-otteluihin 27.8.2016