Kilpailun osanottajat:

P9 3-ottelu
Eero Leminen		Heinolan Isku	
Vilhelmi Rainio		Heinolan Isku	
Tomas Mäkinen		Lahden Ahkera	
Veeti Seppälä		Nastolan Naseva	
Joona Rantalainen	Heinolan Isku	

T9 3-ottelu
Venla Nieminen		Asikkalan Raikas	
Lumi Terviö		Lahden Ahkera	
Saara Ruoho		Asikkalan Raikas	
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	
Tilda Palo		Lahden Ahkera	
Lina Nieminen		Heinolan Isku	
Elle Nieminen		Heinolan Isku	
Iida Siitonen		Asikkalan Raikas	

P10 3-ottelu
Rami Leminen		Heinolan Isku	
Nooa Nieminen		Asikkalan Raikas	
Roni Hynninen		Hartolan Voima	

T10 3-ottelu
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	
Eevi Hautaniemi		Lahden Ahkera	
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	
Iida Lavia		Joutsan Pommi	
Tinja Palo		Lahden Ahkera	
Milla Virtanen		Hartolan Voima	
Julia Mäyrä		Hartolan Voima	

T11 3-ottelu
Olivia Miller		Hartolan Voima	
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	
Viivi Viikilä		Lahden Ahkera	
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku	
Vilma Salo		Hartolan Voima	
Minttu Marttila		Lahden Ahkera	
Aino Alanko		Heinolan Isku	
Iita Alanko		Heinolan Isku	
Aada Mäyrä		Hartolan Voima	


T12 4-ottelu
Adele Saine		Hartolan Voima	
Janni Savolainen	Lahden Ahkera	
Vilma Ryytty		Lahden Ahkera	
Veera Pöyry		Lahden Ahkera	
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	
Sara Ehrnrooth		Juvan Urheilijat (Piirin ulkop.)	

P13 4-ottelu
Matias Nieminen		Asikkalan Raikas	
Tobias Moreno		Lahden Ahkera	

T13 4-ottelu
Nanna Huvinen		Heinolan Isku	
Emmi Piispanen		Lahden Ahkera	
Celina Salonen		Lahden Ahkera

Kilpailun aikataulu:

Muutokset mahdollisia. Toivomme joustoa kilpailijoilta ja huoltajilta, että saamme kisat läpi ripeässä aikataulussa. Pituushypyn A-paikka on maalipäässä ja B-paikka 100m lähtöpään läheisyydessä.

18:00 	P10 pituus (A-paikka)
	T10 pituus (B-paikka)
	P13 60m aj.
	T9 kuula

18:05	T12 60m aj.

18:10	T13 60m aj.

18:20	P13 korkeus
	P9 pituus (A-paikka)

18:25	T11 60m (2 erää)

18:35	P10 60m

18:40	T10 60m (2 erää)
	T12-13 kuula
	T9 pituus (B-paikka)

18:50	P9 40m
	T11 pituus (A-paikka) 

19:15	T9 40m (2 erää)
	P9 ja P13 kuula

19:30	T12-13 pituus (A-paikka)

19:40	T11 kuula

19:45	palkintojen jako T/P 9 v
	
20:00	P13 800m

20:05	P10 kuula
	T10 kuula

20:15	T13 800m

20:20	T12 800m

20:30 palkinnot T11//P13/T13/ T12/P10/T10
Lahden piirin pm-ottelut 9-13 vuotiaille ti 25.8. Joutsassa
Merkitty: