T9 3-ottelu
	Elina Yli-Talonen	Sysmän Sisu		
	Sofia Pirttimäki	Lahden Ahkera		
	Piitu Tourunen	Kärkölän Kisa-Veikot		
	Sinja Ohra-Aho	Kangasniemen Kalske		
	Fiona Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot		
	Ida Piispanen	Nastolan Naseva		
	Lili Halme	Lahden Ahkera		
	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Aino Ahonen	Heinolan Isku		
	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
	Olivia Miller	Hartolan Voima		
	Olga Riikonen	Lahden Ahkera		
	Matilda Utriainen	Lahden Ahkera		
P9 3-ottelu
	Rasmus Rämä	Lahden Ahkera		
	Titus Häyhä	Hartolan Voima		
	Jose Kankkunen	Kangasniemen Kalske		
	Jimi Pirttimäki	Lahden Ahkera		
	Otto Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot		
	Viljami Eronen	Lahden Ahkera		
	Joona Puukka	Iitin Pyrintö		
	Niko Halme	Lahden Ahkera		
	Mikael Salminen	Lahden Ahkera		
T10 3-ottelu
	Sanni Jokela	Alavuden Urheilijat		
	Celina Salonen	Padasjoen Yritys		
	Emmi Piispanen	Nastolan Naseva		
	Hilma Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
	Veea Vavuli	Lahden Ahkera		
	Iina Lindstam	Asikkalan Raikas		
	Nanna Huvinen	Heinolan Isku		
	Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas		
P10 3-ottelu
	Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi		
	Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		
	Leo Heimonen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
	Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku		
	Matias Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Elmeri Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas		
T11 3-ottelu
        Elli Lavia	Joutsan Pommi	
	Jonna Romo	Kangasniemen Kalske		
	Fiona Flink	Joutsan Pommi		
	Senni Ohra-Aho	Kangasniemen Kalske		
	Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot		
	Sofia Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot		
	Veera Reponen	Joutsan Pommi		
	Selma Möller	Suolahden Urho		
	Senja Norontaus	Suolahden Urho		
	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Venla Vavuli	Lahden Ahkera		
	Vanessa Värilä	Heinolan Isku		
	Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Vilja Läderberg	Lahden Ahkera		
P11 3-ottelu
	Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		
	Otso Meronen	Lahden Ahkera		
	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske		
	Teemu Rantalainen	Heinolan Isku		
	Matias Salminen	Lahden Ahkera		
	Markus Porvari	Hartolan Voima		
	Eeli Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
P12 4-ottelu
	Veeti Jokela	Alavuden Urheilijat		
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
T12 4-ottelu
	Mariska Nykänen	Lapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare		
	Ella Haapasalo	Lahden Ahkera		
	Silja Ruutiainen	Heinolan Isku		
	Jenni Johnsson	Lahden Ahkera		
	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
	Edith Rantala	Lahden Ahkera		
T13 4-ottelu
	Viivi Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
	Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys		
	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		
	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Siru Myllykangas	Heinolan Isku		
	Venla Läderberg	Lahden Ahkera		
	Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Joanna Puukka	Iitin Pyrintö		
P13 4-ottelu
	Miska Johansson	Heinolan Isku		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera		
	Roni Rämä	Lahden Ahkera		
	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
Pm-otteluihin 27.8.2017 ilmoittautuneet